Bluebay Beach Rezort & Spa

Destinácia: Tanzánia (Zanzibar), Zanzibar, Kiwengwa
Kód zájazdu: 1248948
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Bluebay Beach Rezort & Spa

TV miniklub potápačské centrum, lekcie potápania volejbal wellness, spa aerobik fitness centrum animačný program stolný tenis tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 3 km
Vzdialenosť od letiska: 45 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Tento prímorský rezort s tradičnou architektúrou a dôrazom na ochranu životného prostredia sa nachádza na nádhernej bielej piesočnatej pláži na severovýchodnom pobreží ostrova Zanzibar. Poskytuje možnosť pozorovať korály len cca 500 m od pobrežia, k utesu je možné prísť pešo v čase odlivu (obuv do vody odporúčame). Hotel je obklopený tropickou záhradou s viac ako 1 000 palmami. Bohatý podmorský svet a množstvo fakultatívnych výletov na Zanzibare urobia túto Vašu dovolenku nezabudnuteľnou.

Poloha:
Hotel sa nachádza sa nachádza cca 3 km od dedinky Kiwengwa na severovýchodnom pobreží Zanzibaru. Hlavné mesto ostrova Stone Town je vzdialené 45km a letisko Abeid Amani Karume International Airport, Zanzibar približne 45km.

Vybavenie:
106 izieb, WiFi, recepcia,  hlavná "Makuti" reštaurácia, reštaurácia "Bahari Grill", reštaurácia "Blue Marlin Beach", bar pri bazéne vonku "Palms Pool Bar", kaviareň "Blue deli Terrace Cafe", bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne, animácie, miniklub, fitnes, aerobik, plážový volejbal, stolný tenis, tenis. Za poplatok: SPA centrum, Padi Dive centrum, obchod.

Ubytovanie:
2- lôžkové garden izby s možnosťou 1 prístelky (34 m2), superior izby s možnosťou 1 prístelky (vybavenie ako v garden izbách, set na kávu a čaj navyče), junior suity (63 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sušič na vlasy, WiFi, TV, minibar, trezor, balkón/terasa.

Stravovanie:
Polpenzia s možnosťou priplatenia si plnej penzie alebo all inclusive.

Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na bielej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a s korálovým útesom. Za poplatok: potápačské centrum, niektoré vodné nemotorové športy (niektoré sú zadarmo).Upozornenie:
Podmienky cestovania na Zanzibar počas covid-19 opatrení -Kontaktujte nás

Sme predajným miestom Eventim