King Tut Resort

Pohled do areálu Aquapark Plážová restaurace Pláž Plážový bar Recepce Repece Terasa Terasa Pláž Pláž Plážová restaurace Hotel
Destinácia: Egypt, Hurghada, Sakkala
Kód zájazdu: 1229659
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

King Tut Resort

TV tobogan, šmýkačka diskotéka animačný program aquapark bazén vyhrievaný internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 11 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Poloha:
Hotel priamo pri pláži, v dojazdovej vzdialenosti zhruba 15 minút od centra Hurghady (Sakkala) a približne 11 km od letiska.

Vybavenie:
Jednoduchší mestský hotel priamo pri pláži. Vstupná hala s recepciou, obchody, hlavná reštaurácia, ala carte reštaurácia (za poplatok), reštaurácia na pláži, lobby bar, orientálna kaviareň. V hoteli je možné využiť Wi-Fi, ktorá je vo verejných priestoroch zadarmo. Hotel disponuje bazénom, ktorý je vyhrievaný v zimnom období (lehátka, slnečníky a osušky zdarma), aquaparkom a pre deti aj detským ihriskom a detským bazénom.

Izby:
Dvojlôžková izba (DRST): kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV/sat., minibar za poplatok (voda denne doplňovaná zdarma), balkón alebo terasa.
Dvojlôžková izba Seafront (DRDF0): pozri DRST, výhľad na more.
Rodinná izba (FRST0): pozri DRST, priestrannejšie

Strava All Inclusive:
Raňajky, obed i večera formou bufetu Pri raňajkách filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje, pri obede a večeri nealkoholické nápoje, pivo, víno a alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané)
Popoludňajší snack v reštaurácii na pláži, nealkoholické nápoje, vybrané alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané)
Neskoré snack v Lobby bare, nealkoholické nápoje, vybrané alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané)
Upozornenie: vyššie uvedené miesta podávania sa môžu zmeniť

Pláž:
Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli (vhodná aj pre deti), slnečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma, plážový bar.

Zábava:
Diskotéka (drinky za poplatok), animačný program pre deti aj dospelých.

Kontaktujte nás

Sme predajným miestom Eventim